Možnosti platby

Jak u nás můžete zaplatit?

Možností, jak zaplatit váš nákup na medora.cz, je více. Vyberte si právě ten způsob, který vám vyhovuje nejvíc a je pro vás nejpohodlnější. Možnost platby vybíráte přímo při objednávání.

 

Dobírka

Zboží zaplatíte osobně při převzetí u přepravní služby na vámi vybrané adrese. Částku lze uhradit hotově nebo kartou dle dopravce. Objednávky na dobírku odesíláme obratem. Rychle a jednoduše.

 

Platba převodem na účet 

Podklady k platbě bankovním převodem posíláme po dokončení objednávky. Převod trvá 1-2 pracovní dny a zboží odesíláme po připsání peněz na náš účet. Pokud spěcháte, vyberte rychlejší platební metodu.

 

 Online platba ComGate

Rychlá, bezpečná a moderní online platba, která se nám připíše ihned na účet. Vaše zboží tak odesíláme okamžitě. Veškeré platební údaje jsou zabezpečené a platba je naprosto pohodlná.

Odkaz na stránku poskytovatele: https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Kontaktní údaje na poskytovatele platební brány:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 

Twisto   Twisto Pay

Kupte teď, zaplaťte za 14 dní - přesně tak to funguje. Vyberte si, nakupte, informace k platbě dostanete na svůj e-mail a na zaplacení objednávky máte celé dva týdny od odeslání. Služba je zdarma.

 

Cofidis   Splátkový prodej Cofidis

Zboží můžete mít stejně rychle, jako s klasickou platbou. Smlouvu vyřešíte online, neplatíte žádné poplatky za poskytnutí úvěru ani vedení účtu. Můžete vše předčasně splatit, provádět mimořádné splátky bez poplatků a v rámci schváleného rozpočtu nakupovat i nadále.

Více informací o splátkovém prodeji najdete zde.