Agility a sport

5 položek celkem
Agility proskakovací kruh pro psy
699 Kč

Proskakovací kruh udrží vašeho psa zdravého a ve skvělé formě. Taška pro snadné ukládání. Nízká hmotnost.

05-D07-019
Agility překážky pro psy | set 4 typy
1 399 Kč

Překážka, tunel, startovací pole a 4 slalomové tyče v 1 setu agility překážek pro psy. Pro venkovní i vnitřní využití. Snadné sestavení i obsluha.

05-D07-003
Agility houpačka/lávka pro psy
1 599 Kč

Agility lávka z odolného borovicového dřeva pro všechna psí plemena do 50 kg. Tréninková houpačka na udržení rovnováhy. Speciální, bezpečný povrch.

05-D03-001
Agility překážky pro psy | sada 4 typy
1 549 Kč

Překážka, tunel, startovací pole a 8 slalomových tyčí v 1 setu agility překážek pro psy. Pro venkovní i vnitřní využití. Snadné sestavení i obsluha.

05-D07-004
Agility překážky pro psy | sada 3 typy
1 099 Kč

Překážka, proskakovací kruh a 4 slalomové tyče v 1 setu agility překážek pro pejsky. Pro vnitřní i venkovní využití. Snadné sestavení i obsluha.

05-D07-002

Co je hlavním cílem parkurových závodů víme všichni. Proběhnout co nejrychleji trať a na překážkách chybovat co nejméně. Na tomto principu stojí i agility, i když  ve finále není tento psí sport pouze o rychlosti a hbitosti, ale  hlavně o výchově, disciplíně, vzájemném pochopení pána a psa,  o radosti a potěšení. Pejsek běží zcela dobrovolně, jediným vodítkem  mu jsou pokyny psovoda, pochvala a pochoutka za odměnu. Domníváte-li se, že je pro Vás a Vašeho čtyřnohého přítele agility tím pravým sportem, koníčkem nebo povyražením, určitě se podívejte na naši nabídku agility překážek, s nimiž můžete začít okamžitě trénovat a utužovat Váš vztah i výdrž.